Кабінет: Кабінет
Каталог товарів 0
Фільтри
Ціна

Підв'язки для рослин від виробника

Садовий дріт з різаком 20м
Немає на складі
Матеріал ПВХ матеріал
Довжина 50м

Купити садову підв'язку набагато економічніше, ніж використовувати дешеві мотузки, шпагати, які можуть пошкодити молоді саджанці. Цей матеріал володіє амортизаційними властивостями, вільно розтягується і при цьому тримає форму вузла.

Необхідність в придбанні садових підв'язок в мотках

Неможливо оформити ділянку, щоб він був компактним, гарним, а головне - врожайним, без застосування всіляких опор для зміцнення кущів і дерев. Щоб зробити це грамотно, без шкоди для культур, було б непогано купити підв'язки для садових рослин. Яку практичну користь приносить такий підхід:

• забезпечує хорошу вентиляцію повітря;
  • перешкоджає розвитку грибкових захворювань;
  • спрощує процес збору врожаю;
  • доступ всебічного висвітлення сприяє рівномірному дозріванню плодів;

Використання мотузкових варіантів не рекомендується тому, що в міру зростання культур пагони починають товщати, а грубі допоміжні фіксатори, що не володіють достатньою гнучкістю, врізаються в стовбури, травмуючи їх. З такою садової підв'язкою як кембрік цього не станеться, оскільки він оптимально еластичний. Підходить для плодових дерев.

Більшість землеробів полегшують собі роботу за допомогою степлера, знаходять цей спосіб ідеальним, швидким. Виконується підв'язка садовою стрічкою. Це дуже пластичний, між тим міцний матеріал, з яким надійність і якість забезпечені. До того ж, в'юнкі екземпляри, троянди будуть виглядати доглянутими.

Прекрасно гармонує з садовими шпалерами дріт для підв'язки, в спеціальній оболонці. Вона не виділяється на тлі своєї опори, а покриття захищає її від негативного впливу зовнішніх факторів, корозії, вигоряння на сонці. Ідеальна для догляду за виноградником, овочевими культурами.

В арсенал дачників вже встигла увійти інноваційна новинка, охоче застосовується як альтернатива садовим джгутів. Для підв'язки високих, але тендітних чагарників, наприклад жимолості що плететься, виробляються набори кріплення. Являє собою зубчасту стрічку, оснащену застібкою, що дозволяє регулювати діаметр обхвату. Вона акуратно обвиває стебло рослини, зберігаючи його цілісність. З її допомогою можна направити гілочки плюща.

Все для саду та городу - виключно в Ідея Сад

Співпраця з нашим розсадником і інтернет-магазином дає чудовий шанс: можна купити садову підв'язку поряд з професійно вирощеними саджанцями, своєчасно надати їм правильне положення, щоб вони приносили врожай щороку, плодоносили рясно, не займаючи при цьому багато місця. В асортименті: кембрік, садова ізоляційна стрічка, джгут, дріт, шпагат і багато іншого.

• Вигідно. Пропонуємо купити матеріали без додаткових націнок, працюємо безпосередньо з виробниками.
  • Доступно. Ергономічне оформлення нашого сайту дозволяє швидко знайти потрібні товари, вивчити їх опис.
  • Оперативно. Замовлення формуємо швидко.
  • Гнучко. Відпускаємо товари великими партіями, є роздріб. При покупці підв'язок для садових рослин оптом ціна буде дуже цікавою.
  • Зручно. Доставка по всій Україні, найзручнішим для вас способом.

Поширені запитання про підв'язки для рослин від виробника

✅ Які підв'язки для рослин від виробника найпопулярніші в садівників?

Серед усього асортименту товарів для садівників найпопулярнішими є:

✅ На які товари з категорії підв'язки для рослин від виробника найвигідніші ціни?

У категорії підв'язки для рослин від виробника за кращою ціною представлені:

✅ Як оформити замовлення на підв'язки для рослин від виробника у розпліднику Ідея-Сад?

Зробити замовлення на сайті Ідея-Сад можна кількома способами:
  • Замовити зворотний дзвінок
  • оформувати замовлення через кошик і очікувати дзвінок менеджера для підтвердження замовлення
  • Написати нам у будь-який з месенджерів: Telegram, Viber, WhatsApp
  • Зателефонувати за вказаними контактними номерами на сайті

Чим Ідея Сад кращий за інших?

Гарантія

Якщо випадково Ви отримали неякісний товар, то ми замінимо його з урахуванням транспортних витрат

Подарунки

Наші постійні клієнти можуть брати участь в акціях та розіграшах, отримувати подарунки у вигляді приємних бонусів!

Консультації

Ви можете також отримувати безкоштовну консультацію, навіть після продажу. Купивши у нас один раз, Ви залишаєтеся назавжди нашим клієнтом!

Низькі ціни

Ви купуєте товар із розсадника за вигідною ціною. А також у нас є і оптові ціни – для магазинів!