Кабінет: Кабінет

Ялина колюча Ізелі Фастігіата/Iseli Fastigiata
Висота дерева (куща) до 10 м
Латинська назва Picea pungens
Ялина звичайна Олендорфі/Ohlendorffii (висота 35 см)
Код товару: 1681
Ялина звичайна Олендорфі/Ohlendorffii (висота 35 см)
Висота дерева (куща) до 2 м
Латинська назва Picea abies
Ялина блакитна колюча
Код товару: 1683
Ялина блакитна колюча
Висота дерева (куща) до 15 м
Ялина канадська Сіндерелла/Cinderella
Код товару: 1633
Ялина канадська Сіндерелла/Cinderella
Немає на складі
Висота дерева (куща) до 1,5 м
Латинська назва Picea glauca
Ялина колюча Едіт/Edith
Код товару: 1635
Ялина колюча Едіт/Edith
Немає на складі
Висота дерева (куща) до 3 м
Латинська назва Picea pungens

Купити саджанець ялинки в горщиках необхідно кожному, хто вирішив прикрасити свою присадибну ділянку красивими зеленими насадженнями. Переваги використання у ландшафтному дизайні вічнозеленої рослинності очевидні. Хвойні дерева ефектно виглядають будь-якої пори року, особливо взимку. Вони привертають до себе увагу, відволікаючи від голого, позбавленого листя кущів, пустельних холодних пейзажів. А влітку стрункі красуні стають частиною розкішної композиції, що складається з декоративних рослин.

Купити саджанці ялинки з розсадника – правильне рішення!

Наша компанія – колектив професіоналів, які вирощують хвойні породи дерев в ідеальних для здорового розвитку умовах. У своєму розсаднику молодим щепленим живцям виявляється максимальна увага та турбота. Для них спеціально підбирається ґрунт, правильний режим поливу, обов'язково проводиться профілактика можливих захворювань. У нашому каталозі можна вибрати, а також купити саджанці ялинки найпопулярніших в Україні сортів:

Саджанці всіх видів ялинки з нашого розсадника відрізняються високою морозостійкістю, сильним імунітетом до основних захворювань. Посадковий матеріал відправляється покупцю у спеціальній захисній упаковці, що запобігає висипанню ґрунту, висиханню коріння, облому гілок. Замовити саджанці ялинки в горщиках – рішення, яке гарантує 100% приживання рослини, його швидке зростання, красиво сформовану крону.

В інтернет-магазині нашої компанії представлений багатий асортимент. У каталозі можна дізнатися про основні характеристики рослин, а правила догляду за ними докладно описані в блозі, який ведуть досвідчені садівники. Якщо ви вирішили купити саджанці ялинки з розсадника, але ще не розібралися, як оформити покупку, вам допоможуть наші менеджери. Зателефонуйте їм у години роботи магазину або зв'яжіться з ними, використовуючи зручний месенджер!

Співробітники компанії запропонують найкращу в Україні вартість, підкажуть як вигідно та швидко провести оплату, оформити доставку до будь-якого регіону країни. Якщо купити саджанці недорого на нашому сайті, то можна в короткий термін:

• Прикрасити прибудинкову територію приватного домоволодіння шикарною живою огорожею;
  • Створити затишний дизайн ландшафту громадських місць відпочинку або власної ділянки на території заміського котеджу;
  • Гарно облаштувати вільне місце перед входом до державних чи приватних установ – офіси, адміністрації, виробничі приміщення, внутрішні дворики.

Ціна саджанців ялинки залежить від обраного сорту, але навіть вона може змінюватись. Акційні пропозиції дають можливість купити ялинку недорого, набагато дешевше, ніж у спеціалізованих магазинах або на ринку. Додатковим бонусом є чудове здоров'я молодих дерев, вирощених з любов'ю в оптимальних умовах. Бажаєте купити живу ялинку, яка радуватиме своєю красою та неймовірним свіжим ароматом цілий рік? Тоді не зволікайте - ознайомтеся з широким асортиментом сортів, а потім зробіть свій вибір!

Поширені запитання про саджанці ялинки з розсадника

✅ Які саджанці ялинки з розсадника найпопулярніші в садівників?

Серед усього асортименту товарів для садівників найпопулярнішими є:

✅ На які товари з категорії саджанці ялинки з розсадника найвигідніші ціни?

У категорії саджанці ялинки з розсадника за кращою ціною представлені:

✅ Як оформити замовлення на саджанці ялинки з розсадника у розпліднику Ідея-Сад?

Зробити замовлення на сайті Ідея-Сад можна кількома способами:
  • Замовити зворотний дзвінок
  • оформувати замовлення через кошик і очікувати дзвінок менеджера для підтвердження замовлення
  • Написати нам у будь-який з месенджерів: Telegram, Viber, WhatsApp
  • Зателефонувати за вказаними контактними номерами на сайті

Чим Ідея Сад кращий за інших?

Гарантія

Якщо випадково Ви отримали неякісний товар, то ми замінимо його з урахуванням транспортних витрат

Подарунки

Наші постійні клієнти можуть брати участь в акціях та розіграшах, отримувати подарунки у вигляді приємних бонусів!

Консультації

Ви можете також отримувати безкоштовну консультацію, навіть після продажу. Купивши у нас один раз, Ви залишаєтеся назавжди нашим клієнтом!

Низькі ціни

Ви купуєте товар із розсадника за вигідною ціною. А також у нас є і оптові ціни – для магазинів!