Кабінет: Кабінет
Тримач горщика 50cm.
Виробник DonKwiat
Матеріал пластик
Горщики підвісні 5л, 25х15.4см. (Червоний)
Код товару: 186
Горщики підвісні 5л, 25х15.4см. (Червоний)
Виробник Німечина
Об'єм 5 л

ПІДВІСНІ ГОРЩИКИ

Наскільки ж красиво виглядають висячі міні-клумби, витончено спускають свої гнучкі гілочки з підвісних горщиків для квітів. Немов зависаючи в повітрі, вони здатні прикувати до себе увагу кожного перехожого. Створити своїми руками чарівний арт-проект з рослинності зовсім нескладно. Потрібно всього лише купити підвісні горщики. Потім шляхом елементарних прийомів облаштувати куточок, де ви зможете відпочити після важкого трудового дня.

Характеристики та переваги

Інтернет-магазин "Ідея Сад" пропонує купити горщики самих різних розмірів, з високоякісного пластику. В наявності є моделі круглої форми. Варто зазначити, що асортимент подібних товарів істотно розширюється. Практичність пластикових горщиків складно переоцінювати. Вони мають ряд переваг:

• міцний матеріал практичний, універсальний;
  •  не втрачає свій колір, не дає тріщин;
  •  пластикові горщики чудово утримує вологу;
  • не реагує негативно на підвищену вологість, температурні зміни.

Підвісні горщики для квітів - справжня знахідка для любителів флористики

У чому ж секрет нестримної популярності цих вазонів? Купити кашпо або горщики можуть навіть ті, хто не є власником прибудинкової території або живе в квартирі. Маючи в своєму арсеналі підвісні горщики, ви зможете:

• прикрасити балкон, альтанку, лоджію, віконний отвір, житлову кімнату, двір, арку, заміський будинок;
  • заощадити при необхідності місце для інших насаджень;
  • обертати вазони, щоб квіти всебічно отримували сонячне світло;
  • в разі зміни температурних показників перенести рослини в затишне місце;
  •  купити горщики різних розмірів і об'єднати їх в оригінальні композиції;

Як оформити ландшафтний дизайн, інтер'єр приміщення за допомогою підвісних горщиків для квітів

Гармонійним фрагментом будь-якого ландшафтного оформлення стануть підвісні вазони зі змішаними посадками. У більш габаритних горщиках прекрасно розростаються і уживаються між собою практично всі види рослин: маргаритки, настурції, очитки, всіляка зелень.

Якщо хочете прикрасити приміщення, використовуючи підвісні горщики, посадіть бегонії. Вони не вимогливі до світла, виглядають досить симпатично, прекрасно доповнюють будь-які зелені композиції. У добре освітлених приміщеннях, терасах рекомендується вирощувати бальзаміни.

Купити підвісні горщики в інтернет-магазині "Ідея Сад" просто, ви будете задоволені своїм придбанням

Що приваблює наших клієнтів?

•  Злагоджена робота співробітників. Акуратно спакуємо і своєчасно доставимо замовлення в будь-яке місто України.
  •  Найкращі ціни. Працюємо безпосередньо з виробниками, тому маємо власний імпорт, що звільняє наших клієнтів від переплат.
  •  Даємо гарантію на якість товарів. Співпрацюємо тільки з перевіреними фірмами європейських країн.
  •  Завжди є вигідні пропозиції. Робимо знижки постійним покупцям, є можливість домовитися про безкоштовну доставку.
  •  Велике розмаїття товарів. Надходження відсутніх позицій відбувається стабільно.

Поширені запитання про горщики підвісні

✅ Які горщики підвісні найпопулярніші в садівників?

Серед усього асортименту товарів для садівників найпопулярнішими є:

✅ На які товари з категорії горщики підвісні найвигідніші ціни?

✅ Як оформити замовлення на горщики підвісні у розпліднику Ідея-Сад?

Зробити замовлення на сайті Ідея-Сад можна кількома способами:
  • Замовити зворотний дзвінок
  • оформувати замовлення через кошик і очікувати дзвінок менеджера для підтвердження замовлення
  • Написати нам у будь-який з месенджерів: Telegram, Viber, WhatsApp
  • Зателефонувати за вказаними контактними номерами на сайті

Чим Ідея Сад кращий за інших?

Гарантія

Якщо випадково Ви отримали неякісний товар, то ми замінимо його з урахуванням транспортних витрат

Подарунки

Наші постійні клієнти можуть брати участь в акціях та розіграшах, отримувати подарунки у вигляді приємних бонусів!

Консультації

Ви можете також отримувати безкоштовну консультацію, навіть після продажу. Купивши у нас один раз, Ви залишаєтеся назавжди нашим клієнтом!

Низькі ціни

Ви купуєте товар із розсадника за вигідною ціною. А також у нас є і оптові ціни – для магазинів!