Режим роботи магазину:

Груша Улюблениця Клаппа Груша Улюблениця Клаппа
Санта Марія Санта Марія

Якісні саджанці груші оптом

Для того, щоб купити саджанці груші є кілька переконливих причин. Це плодове дерево не вимагає складного догляду, приносить регулярний урожай і відмінно справляється з суворим українським кліматом. Крім того, плоди груші приємні на смак, а також безмірно корисні дорослим і дітям.

Груша

Здорові саджанці груші, продаж яких здійснюється інтернет-магазином «IdeaSad», можна купити поштучно або замовити оптову поставку за спеціальною ціною в будь-який регіон України. Вартість рослин в нашому садовому розпліднику зазвичай на 17-19% нижче середньоринкової. Для замовлення саджанців або з приводу безкоштовної консультації кваліфікованого садівника, звертайтеся сюди: (068) 354-64-33.

Груша: посадка, догляд і вирощування

Груша може похвалитися дуже смачними соковитими плодами, які завдяки різному терміну дозрівання, можуть регулярно бути на вашому столі. Для правильної посадки необхідна наявність просторої ями (коренева системи повинна входити вільно, з запасом), добрива органічного і мінерального типу, а також велика кількість води.

Кращим місцем для висадки груші є родючі грунти з рясним освітленням. Після двох-трьох років після посадки дерево потребує обрізання. Щоб забезпечити хорошу запильність, рекомендують висаджувати сорти з різним терміном дозрівання на 1-й дільниці. При цьому слід витримувати певну відстань між лунками.

Груша саженцы

Також груші необхідний рясний полив. Особливо це актуально в посушливі місяці. У разі, якщо в грунті присутній недолік корисних речовин для забезпечення гарного розвитку рослини, деревце потрібно підгодовувати добривами.

Кращі сорти груші в інтернет-магазині «IdeaSad»

На сторінках каталогу «IdeaSad» ви знайдете різні сорти груш з фото, правильними назвами, детальним описом і відгуками. Кожен сорт представлений в нашому асортименті однорічними саджанцями з кореневою системою відкритого типу.

Розплідник «IdeaSad» реалізує наступні сорта груш:

Ноябрська;
Еріка;
Талгарська красуння;
Киргизська;
Вільямс літній;
Улюбленица Клаппа;
Санта Марія.

Даний перелік не можна назвати повним, тому що сортамент саджанців груші в нашому інтернет-магазині регулярно оновлюється і поповнюється новими екземплярами.

Якщо ви шукаєте якийсь конкретний сорт, але не знаходите його в каталозі «IdeaSad», будь ласка зверніться з цим питанням до одного з менеджерів. Можливо, потрібний вам посадковий матеріал ще не внесли до списку товарів інтернет-магазину або його продаж скоро почнеться. Телефон для зв'язку: (068) 354-64-33.

Плодовое дерево: груша

Купити здорові саджанці груші в Україні

Постійні замовники цінують «IdeaSad» і люблять регулярне співробітництво з нами, тому що ми:

не беремо грабіжницьких відсотків, як це роблять посередники;
     вирощуємо саджанці на території свого розплідника або співпрацюємо з зарубіжними колегами;
     відправляємо покупку протягом доби (якщо замовлення зроблено вранці, то в той же день);
     даємо експертне керівництво, дотримання якого допоможе правильно посадити рослину і доглядати за нею;
     надаємо 100% гарантію того, що посадковий матеріал приживеться;
     дзвонимо після продажу і допомагаємо радою, щоб саджанець точно прижився.

Хочете купити якісні саджанці груші оптом чи вроздріб на вигідних умовах прямо з розплідника? Використовуйте для зв'язку з нами ці контактні дані:(093) 257-86-57, (068) 354-64-33, (066) 208-45-66.